HP deskjet ink advantage 3775 – idealny sprzęt wielofunkcyjny do małej firmy

HP deskjet ink advantage 3775 to bez wątpienia jedno z najmniejszych urządzeń wielofunkcyjnych, dzięki któremu można zaoszczędzić drogocenną przestrzeń i pieniądze. Jak przy wielu innych urządzeniach marki HP możliwe jest drukowanie bezprzewodowe. Wkłady atramentowe zapewniają wysoką wydajność w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jaki tusz wybrać?

hp deskjet ink advantage 3775

Wybranie porządnego sprzętu drukującego to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby wybrać porządne materiały eksploatacyjne. Dla większości użytkowników najtrudniejszym zadaniem jest wybranie odpowiedniego tuszu. Problemy pojawiają się zwłaszcza wtedy, gdy trzeba wybrać porządne zamienniki. Godne uwagi są między innymi wydajne wkłady 652, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zamiennik można kupić za około 80 zł. Oryginalne wkłady atramentowe HP 652 starczą na około 225 stron. Dostępne są także trójkolorowe wkłady atramentowe HP 652 Advantage, które z kolei starczą na około 100 stron.

Idealna drukarka do małej firmy

Do małej firmy najlepiej nadaje się urządzenie wielofunkcyjne, które oprócz drukowania umożliwi również skanowanie i kserowania dokumentów. W małej i średniej firmie doskonale sprawdzi się sprzęt HP deskjet ink advantage 3775. Olbrzymim atutem jest łączność bezprzewodowa Wi-Fi, dzięki której z dobrodziejstwa drukarki może skorzystać kilku pracowników. Jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o kablach w biurze. Na komfortowe drukowanie można liczyć nawet wtedy, gdy dokumenty do druku przechowywane będą w smartfonie. Wybierając drukarkę biurową warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę danego sprzętu, ale również na koszty eksploatacji. Oryginalna drukarka HP deskjet ink advantage 3775 wyróżnia się dużą bezawaryjnością. Drukarka biurowa powinna być również bardzo szybka i co najważniejsze musi zapewnić wysoką jakość wydruków. Jeżeli chodzi o sprzęt HP deskjet ink advantage 3775 to oferuje on doskonałej jakości wydruki w rozdzielczości do 4800 × 1200 dpi.

Comments are closed.