Recenzja drukarki HP LaserJet P1102: Tania, niezawodna maszyna do pracy

HP LaserJet P1102 to niedrogie, niezawodne urządzenie, które bez problemu poradzi sobie z większością zadań biurowych. Nic dziwnego, że widzimy to urządzenie w tak wielu biurach. Jest stosunkowo niedrogie jak na drukarkę tej klasy i posiada kilka doskonałych funkcji za te pieniądze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej drukarce.

Czym jest HP LaserJet P1102?

Drukarka HP LaserJet P1102 (https://www.drtusz.pl/tonery-do-hp-laserjet-pro-p1102-zamienniki-oryginalne-c-20211003642.html) to niedroga sieciowa kolorowa drukarka laserowa, która potrafi drukować tylko czarne strony. Jest to bardzo proste urządzenie, więc osoby szukające szybkiej drukarki, która potrafi drukować zdjęcia, prace plastyczne i grafiki powinny szukać gdzie indziej. Jednak dla przeciętnego użytkownika w miejscu pracy, HP LaserNet P1102 jest doskonałym wyborem. Może szybko drukować tekst w dobrej jakości, wykorzystując technologię drukarek laserowych HP. HP LaserJet P1102 jest odpowiednia dla środowiska biurowego zatrudniającego około 15 pracowników. Drukarka jest dobrym rozwiązaniem również dla właścicieli małych firm, ponieważ może obsługiwać szeroki zakres zadań, w tym proste dokumenty tekstowe, i proste formularze.

drukarka HP LaserJet P1102

Jakość druku – dobra do zastosowań biurowych

Jakość druku HP LaserJet P1102 jest dobra jak na budżetowe urządzenie tego typu. Tekst, grafika  – wszystkie wyglądają ostro, bez śladów blaknięcia czy plam. Prędkość drukowania HP LaserJet P1102 jest również bardzo dobra jak na budżetowe urządzenie tego typu. Może on drukować do 20 stron na minutę w czerni. Jak na drukarkę biurową, taka prędkość jest więcej niż wystarczająca. Nawet duże biura zazwyczaj nie drukują więcej niż kilka stron na raz, więc ta prędkość jest więcej niż wystarczająca dla większości prac. Ponadto, drukarka HP LaserJet P1102 jest cicha podczas drukowania, więc nie musisz się martwić, że będziesz drażnić swoich współpracowników.

Comments are closed.