Najlepsza drukarka do biura – jak wybrać?

Mimo że coraz częściej informacje przechowywane są elektronicznie, to nadal istnieje duża potrzeba drukowania licznych dokumentów. Z tego też względu urządzenia drukujące okazują się niezbędne, zwłaszcza w firmach, gdzie zachodzi konieczność przechowywania dokumentacji. Jaka drukarka sprawdzi się wówczas najlepiej? Poniżej przedstawiamy krótki przegląd niedrogich drukarek do biura.

1. HP DeskJet Ink Advantage 5075

To wielofunkcyjne urządzenie drukujące, którego cena nie przekracza 350 złotych. Nadal oferuje jednak bardzo wysoką jakość wydruku. Ciekawostkę stanowi fakt, że umożliwia drukowanie zdjęć bez żadnych obramowań. Interesującą możliwość stanowi przy tym druk dwustronny bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Ten model drukarki wyróżnia się kompaktową obudową, dlatego bez problemu zmieści się na każdym biurku.

 2. HP DeskJet Ink Advantage 2630

dobry i nie drogi hp 650Urządzenie typu 3w1 zapewniające szybkość drukowania. Jest bardzo proste w obsłudze i w konfiguracji. Polecane szczególnie do druku monochromatycznego. Jego największa zaleta to łączność WiFi oraz niedrogie tusze. Wybór oryginalnych tuszów HP jest bowiem bardzo szeroki, naszym wyborem będzie z pewnością tusz HP 650. Występuje on w kolorze czarnym, dlatego okaże się idealny do biura.

3. HP DeskJet Ink Advantage 5275

Niewielka rozmiarowo drukarka, która z powodzeniem sprawdzi się w biurze i w pracy. Podobnie jak poprzednie drukarki jest to urządzenie wielofunkcyjne, z tym że w tym przypadku aż 4w1, ponieważ obsługuje jednocześnie faks. Wyposażona została w kolorowy wyświetlacz, który ułatwia jej obsługę. Doceniana szczególnie za niskie koszty eksploatacji. Warto stosować do niej oryginalne tusze od producenta, jak wspominany już tusz HP 650, ponieważ zapewni dużą wydajność i prawidłową pracę drukarki.

Drukarka do biura nie musi być kosztowna, wystarczy jedynie skupić się na najpotrzebniejszych funkcjach i podstawowych parametrach. Powyższe urządzenia bez wątpienia zdadzą egzamin w większości firm.

Comments are closed.